שיעורים בסטודיו

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
07.30
התעמלות רכה
יעל
07.30
08.30



צ'י קונג
ציקונג - זקלין
07.35
08.35

התעמלות מים
אנה
08.40
09.25
08.00
עיצוב
יעל
08.00
09.00
התעמלות רכה
יעל
08.00
09.00
אירובי מדרגה
יעל
08.00
09.00
08.30
התעמלות מים
נעמי
08.30
09.15

עיצוב
יעל
08.30
09.25
09.00
בונה עצם
יעל
09.00
10.00
פילאטיס מזרן
מלאני
09.00
09.55

התעמלות מים
יעל
09.05
09.50
09.30
פילאטיס מזרן
שני
09.40
10.40
10.00
יוגה
מעיין שנהר
10.00
11.15
פילאטיס מזרן
יונית
10.00
11.00
וויניאסה יוגה
זוהר
10.00
11.30
יוגה ויג'נאנה
אדי בכור
10.15
11.45
10.30
11.00
פלדנקרייז 1
הילה ק.
11.00
11.45

פלדנקרייז 1
הילה ק
11.45
12.40
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
ספינינג
הרשמה מראש
14.00
15.00
רותי
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15

מחול מזרחי
אודט
18.00
18.55
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15

עיצוב
עיצוב גוף
18.00
19.00
ליאת
18.00
פילאטיס מזרן
ענבל
18.00
19.00
עיצוב
עיצוב הגוף
18.00
18.55
זומבה
יוליה
18.00
19.00
18.30
19.00
מורפיט MOREFIT
כרמית
19.00
20.00
הרשמה מראש!
עיצוב דינאמי
מירי
19.00
20.00
עיצוב
חיזוק ומתיחות
19.00
20.00
ליאת
עיצוב
עיצוב הגוף
19.00
20.00
מלאני
19.30

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

No שיעורים available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
09.00
פילאטיס מזרן
מלאני
09.00
09.55
09.30
פילאטיס מזרן
שני
09.40
10.40
10.00
פילאטיס מזרן
יונית
10.00
11.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
פילאטיס מזרן
ענבל
18.00
19.00
18.30

ראשון

שני

רביעי

חמישי

שישי

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
08.00
08.30
התעמלות מים
אנה
08.40
09.25
התעמלות מים
נעמי
08.30
09.15
09.00
התעמלות מים
יעל
09.05
09.50
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15
18.00

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
14.00
ספינינג
הרשמה מראש
14.00
15.00
רותי
14.30

שישי

No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
07.30
התעמלות רכה
יעל
07.30
08.30
08.00
התעמלות רכה
יעל
08.00
09.00
08.30

ראשון

רביעי

No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
10.00
יוגה
מעיין שנהר
10.00
11.15
10.30
11.00

ראשון

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
18.00
מחול מזרחי
אודט
18.00
18.55
18.30

שני

No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
07.30
צ'י קונג
ציקונג - זקלין
07.35
08.35
08.00
08.30

שלישי

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
08.00
עיצוב
יעל
08.00
09.00
08.30
עיצוב
יעל
08.30
09.25
09.00
09.30
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
עיצוב
עיצוב הגוף
18.00
18.55
עיצוב
עיצוב גוף
18.00
19.00
ליאת
18.30
19.00
עיצוב
חיזוק ומתיחות
19.00
20.00
ליאת
עיצוב
עיצוב הגוף
19.00
20.00
מלאני
19.30

שני

שלישי

רביעי

חמישי

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
09.00
בונה עצם
יעל
09.00
10.00
09.30

שני

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
19.00
מורפיט MOREFIT
כרמית
19.00
20.00
הרשמה מראש!
19.30

ראשון

No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
19.00
עיצוב דינאמי
מירי
19.00
20.00
19.30

שני

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
18.00
זומבה
יוליה
18.00
19.00
18.30

חמישי

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
10.00
וויניאסה יוגה
זוהר
10.00
11.30
10.30
11.00

שלישי

No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
11.00
פלדנקרייז 1
הילה ק.
11.00
11.45

פלדנקרייז 1
הילה ק
11.45
12.40
11.30
12.00
12.30

רביעי

No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
08.30
09.00

ראשון

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
09.00
09.30

רביעי

No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
08.00
אירובי מדרגה
יעל
08.00
09.00
08.30

שישי

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
10.00
יוגה ויג'נאנה
אדי בכור
10.15
11.45
10.30
11.00
11.30

שישי

No שיעורים hours available!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
07.30
התעמלות רכה
יעל
07.30
08.30



צ'י קונג
ציקונג - זקלין
07.35
08.35

התעמלות מים
אנה
08.40
09.25
08.00
עיצוב
יעל
08.00
09.00
התעמלות רכה
יעל
08.00
09.00
אירובי מדרגה
יעל
08.00
09.00
08.30
התעמלות מים
נעמי
08.30
09.15

עיצוב
יעל
08.30
09.25
09.00
בונה עצם
יעל
09.00
10.00
פילאטיס מזרן
מלאני
09.00
09.55

התעמלות מים
יעל
09.05
09.50
09.30
פילאטיס מזרן
שני
09.40
10.40
10.00
יוגה
מעיין שנהר
10.00
11.15
פילאטיס מזרן
יונית
10.00
11.00
וויניאסה יוגה
זוהר
10.00
11.30
יוגה ויג'נאנה
אדי בכור
10.15
11.45
10.30
11.00
פלדנקרייז 1
הילה ק.
11.00
11.45

פלדנקרייז 1
הילה ק
11.45
12.40
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
ספינינג
הרשמה מראש
14.00
15.00
רותי
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15

מחול מזרחי
אודט
18.00
18.55
התעמלות מים
יעל
17.30
18.15

עיצוב
עיצוב גוף
18.00
19.00
ליאת
18.00
פילאטיס מזרן
ענבל
18.00
19.00
עיצוב
עיצוב הגוף
18.00
18.55
זומבה
יוליה
18.00
19.00
18.30
19.00
מורפיט MOREFIT
כרמית
19.00
20.00
הרשמה מראש!
עיצוב דינאמי
מירי
19.00
20.00
עיצוב
חיזוק ומתיחות
19.00
20.00
ליאת
עיצוב
עיצוב הגוף
19.00
20.00
מלאני
19.30

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

No שיעורים available!